Ping Pong Bombe ve Fort

konfor ve performans

"they make fabrıcs"

FORESTALI

1918 den günümüze, ahşap tutkalı ara kimyasalları ile başlayan üretim mantalitesi, 1941 ve sonrasınra 1983 yıllarında devrimler atlatarak tesislerini günümüzün en modern üretim tesislerinden biri haline getirmiştir.

Günümüzde ICF Forestali SPA onlarca farklı sektöre hitap eden çok boyutlu teknik tekstil çözümleri sunan bir firma haline gelmiştir.

Emsan ile 2000 yılından beri Türkiye pazarında, özellikle plastik ekstrüzyon ürünleri ile ayakkabı üretim pazarı için çok yönlü çözümler sunmaktadır.

sert ve elastik efekt

Flexan Dinamico

Modern makine monte üretim sistemine uygun, tüm sert efekt istenen günlük, casual klasik, bot, spor ve güvenlik ayakkabıları için tercih edilen bir bombe ve fort malzemesidir.

Yüksek yapışma kabiliyetinde, kolay traşlanabilen, çok dirençli form alma, ve sert elastik efekt verebilen, sürdürülebilir üretim mantalitesine bağlı, geniş kalınlık skalasına sahip termoplastik ping pong ürünüdür.

Ürünler

yarı sert ve elastik efekt

Flexan 700 series

Modern makine monte üretim sistemine uygun, tüm yarı sert ve elastik efekt istenen günlük, klasik konfor, bot ve spor ayakkabılar için tercih edilen bir bombe malzemesidir.

Yüksek yapışma gücü, çok iyi traş olabilme özellikleri, düşük ısıda mükemmel form alabilen, ve dirençli elastik efekt verebilen, geniş kalınlık skalasına sahip termoplastik ping pong ürünüdür.

Ürünler

yumuşak ve ultra elastik efekt

Flexan XP series

Modern makine monte üretim sistemine uygun, tüm yumuşak ve ultra elastik efekt istenen günlük, babet, mokasen tarzı ve spor ayakkabılar için tercih edilen bir ping pong bombe malzemesidir.

Düşük ısı ile yüksek yapışma ve mükemmel form alma özellikleri ile ön plana çıkan XP serisi, çok kolay traş olabilmektedir.

Çok dirençli soft elastik efekt verebilen, geniş kalınlık skalasına sahip termoplastik ping pong ürünüdür.

Ürünler