Fort ve Bombe

ayakkabının şekil aldığı an

ustanın vazgeçilmezi

Solvent Aktif

Geleneksek el işçiliği ile üretilen ayakkabılarda kullanılan Solvent Aktif®,  kumaşın sıvı polimer ile emprenye edilmesi ile elde edilen mükemmel form koruma ve elastik baskı direnci olan fort ve bombe ürünüdür.

Solvente batırıldığında form alır, solvent uçunca geriye mükemmel form kalır.

El işçiliği ile yapılan lüks bay ve bayan ayakkabıları için vazgeçilmezdir. 

Technical Data Sheet

otomasyon için tasarlandı

Infinity

Makine montesi için tasarlanmış, otomasyon ile çalışan ayakkabı üreticilerinin yanısıra butik çalışan firmalarında referans olarak gösterdiği termoplastik Infinity®, üretiminde kaliteden ödün verilmeyen kısa ökçeli lüks ayakkabılar ve botların yanısıra güvenlik ayakkabılarında da ilk tercih edilen fort ürünüdür.

Mükemmel form, yüksek kırılma direnci.

Technical Data Sheet

herşeyiyle dengeli

Optimum

Makine montesi için tasarlanmış, seri üretim ayakkabı üreticilerinin tercihi olan termoplastik Optimum® fort ürünleri, adı gibi olması gerekenden ödün vermeden üretim maliyetlerinizi düşürmek için tasarlandı. Seri üretim ayakkabılar ve botlar için doğru seçimdir.

Kusursuz form, uygun maliyet.

Technical Data Sheet

yarı sert efekt koton

Patara

Makine ve el montesinde kullanılabilen hibrit koton termoplastik fort ve bombe. Seri ve butik olarak üretilen lüks, rahat ayakkabı ve bot modelleri için yarı-sert efektli fort ve bombe ürünüdür.

Mükemmel form, konforlu kullanım.

Technical Data Sheet

sert efekt koton

Gala

Makine montesi için tasarlanmış yüksek mukavemetli hibrit koton termoplastik fort. Seri ve butik olarak üretilen lüks ayakkabı ve üst segment deri bot ve çizme modelleri için tercih edilen sert efektli fort ürünüdür.

Form direnci, konforlu kullanım.

Technical Data Sheet

ultra elastik koton

Emsotech Blue

Makine montesi için tasarlanmış yüksek mukavemetli koton termoplastik fort ve bombe. Seri ve butik olarak üretilen lüks konfor ayakkabı ve üst segment deri bot ve çizme modelleri için tercih edilen ultra elastik efektli fort ve bombe ürünüdür.

Ultra esnek, Ultra elastik.

Technical Data Sheet