Deri Takviyeleri

uygun maliyet, mükemmel sonuç

elastik takviye

Rimtex 40

Rimtex 40 sentetik bazlı, deri, suni deri ve zarif kumaşlara ısı ile uygulanan yeni nesil takviye malzemesidir. Rimtex 40 Yanal esneme ve elastikiyet özellikleri sayesinde çok daha maliyetli olan koton bazlı ürünlerin yerine rahatlıkla kullanılabilir.

Üzerindeki özel kaplaması sayesinde düşük sıcaklık ile uygulanabilir, ve istendiği durumlarda uygulanan alanın içerisine tamamen eriyip gömülebilir.

Technical Data Sheet

yarı elastik takviye

Rimtex 90

Rimtex 90 sentetik bazlı, deri, suni deri ve zarif kumaşlara ısı ile uygulanan yeni nesil takviye malzemesidir. Yanal esneme direnci sayesinde çok daha maliyetli olan koton bazlı ürünlerin yerine rahatlıkla kullanılabilir. Üstün yapışma ve form alma özellikleri ile öne çıkar.

Ayakkabı ve çantada tüm saya üzerine uygulanabilir. Bunun yanında yumuşak esnek efekt istenilen babet ve benzeri tarzı ayakkabılarda bombe veya fort olarakta tercih edilmektedir.

Technical Data Sheet

ekibin diğer üyeleri

Rimtex 20, 70 ve 120

Rimtex ürün ailesinin benzer özelliklerdeki diğer üyeleri. Çok ince uygulamalar için Rimtex 20, siyah renk tercih edildiğinde Rimtex 70, daha doyurucu efekt istendiğinde yüksek gramajlı Rimtex Extra 120 modellerini tercih edebilirsiniz.

Kullanım alanı çok geniş olan Rimtex ailesi, ayakkabı, çanta, kemer ve her türlü deri ve kumaş içeren aksesuar için en kolay şekilde ve uygun maliyet ile takviye gücü sağlar.

Technical Data Sheet

zarif efekt

Lotus 40

Lotus 40 sentetik bazlı yarı sert efektli bir takviye malzemesidir. 

Üstün yapışma, form alma ve form koruma özellikleri ile öne çıkar.

Ping-pong efekt istenilen babet ve benzeri tarz zarif ayakkabılarda bombe ve fort olarakta kullanımı uygundur.

Technical Data Sheet